Kategorie

Kategorie

RADIX

Předokenní rolety hliníkové RADIX od CZ výrobce KASKO  jsou špičkové předokenní rolety vyráběné z kvalitního hliníku.Hlavními přednostmi venkovní rolety s pancířem tvořeným hliníkovými lamelami M328 jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou ... Číst více

KÓD PRODUKTU: #5
Dodání do 3 týdnů
cena od 2 000.15
Jste si jisti rozměry a dalšími parametry? Nakonfigurujte si svoji objednávku.
Dvakrát měř, jednou řež. Nevíte si rady? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Předokenní rolety hliníkové RADIX od CZ výrobce KASKO  jsou špičkové předokenní rolety vyráběné z kvalitního hliníku.

Hlavními přednostmi venkovní rolety s pancířem tvořeným hliníkovými lamelami M328 jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání.

Rolety RADIX mohou být vybaveny motory Somfy na dálkové ovládání a je možné si k roletě také zakoupit řídící jednotku pro ovládání rolet přes PC nebo chytrý telefon.
Rolety  jsou určeny pro dodatečnou montáž na rám okna, nebo fasádu, v případě výběru podomítkového boxu je poté box rolety schován pod fasádní izolací a neruší vzhled fasády objektu.

V případě, že chcete vybavit roletu integrovanou sítí, můžete si zvolit za příplatek produkt, která má integrovanou síť proti hmyzu.

Podobné produkty