Kategorie

Kategorie

Způsoby platby

Na našem e-shopu můžete pro platbu za zboží, nebo dodávku včetně montáže využít následující platební metody.

Bankovní převod předem

Při tomto způsobu platby Vám po dokončení objednávky přijde potvrzující e-mail s přiloženou zálohovou fakturou pro bankovní převod na náš účet.

Po připsání částky na náš účet zadáváme zboží do výroby a Vy obdržíte potvrzující e-mail s konečnou fakturou a odečtením zálohové platby, k úhradě tedy bude již 0,-Kč 

Platba přes zabezpečenou platební bránu Paypal

Platební brána Paypal umožňuje zabezpečené online platby kreditní kartou VISA nebo Mastercard, nebo rychlým převodem přes internetové bankovnictví Vaší banky. Při této metodě platby je transakce okamžitě vyřízena, obdržíte fakturu za uhrazené zboží, pro nás jako obchodníka to znamená okamžité potvrzení z banky a můžeme začít zboží vyrábět / expedovat. Od platební brány obdržíte nezávislé potvrzení o proběhlé transakci.

Dodávky včetně montáže, projekty, zakázky přesahující hodnotu 20 tis Kč bez DPH

Realizujeme nejen zakázky přes eshop, ale také velké projekty s částkami přes milion korun. U zakázek včetně našeho zaměření a montáže a také u větších zakázek s hodnotou přes 20 000 Kč bez DPH nepožadujeme celou částku předem. Standartně posíláme zálohovou fakturu pro výrobu na 50 % konečné částky a zbylých 50 % částky po předání díla na základě faktury se 7 -denní splatností.

Výhody platby přes platební bránu Paypal na portálu Vkzaluzie365.cz:

  • Garance bezpečnosti transakce přes zabezpečené prostředí brány
  • Potvrzení o transakci Vám přijdenezávisle od obchodníka a také od platební brány
  • V případě nedodání zboží a nečinnosti obchodníka je možné transakci reklamovat přímo u Vaší banky, která vydala platební kartu a požádat o vrácení peněz transakce
  • Obchody, které využívají platební bránu, musí splňovat podmínky provozovatele brány a jsou kontrolovány
  • Okamžité uhrazení objednávky a z toho plynoucí dřívější termín dodání zboží